Tisk
PDF

Přespolní běh 2014

Napsal uživatel Kulíšková Alena - 09 Říjen 2014.

1. října za velmi nepříznivého deštivého počasí se uskutečnil již 20. ročník okresního finále Přespolního běhu. Hodslavskou školu reprezentovala tři pětičlenná družstva. Družstvo starších hochů ve složení Libor Kudělka, Filip Kramoliš, Jakub Mikulák, Lukáš Bartoň a Václav Kudělka se na trati asi 3 200 m umístilo na 19. místě. Mladší chlapci – Václav Rýdel, Lukáš Merenda, Matúš Makovic, Adam Faluši a Jan Hutyra doběhli 11. A v pondělí přijel předseda OR AŠSK pan Tonda Slezák předat ceny našim mladším dívkám. Vendula Horáková, Jana Marková, Aneta Indráková, Magdaléna Churavá a Eliška Pítrová ve velké konkurenci 24 škol okresu doběhly na vynikajícím třetím místě.A to ještě není největší radost!

Máme okresní přebornici!  Jana Marková ze 7. třídy s náskokem 500m v závodu dlouhém asi 1600 m zvítězila.


Jančo, gratulujeme a přejeme hodně ve zdraví naběhaných kilometrů a vítězství v závodech.

Foto zde.

Nabídka

Možnosti

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice, příspěvková organizace

Hodslavice 300

74271 Hodslavice

IČO 70646015