Tisk
PDF

Ocenění ve výtvarné soutěži

Napsal uživatel Pernická Renata - 17 Červen 2014.

 

Komise složená ze zástupců Českého svazu ochránců přírody  a společnosti NET4GAS v Praze rozhodla, že na 3. místě ve třetím ročníku soutěže Maluj a buď blíž přírodě se umístila naše žákyně Aneta Indrákováze 6. třídy. Všechny obrázky budou vystaveny v sídle Českého svazu ochránců přírody v Michelské ul. v Praze do konce června. K jejímu umístění blahopřejeme a přejeme hodně štěstí v dalších výtvarných soutěžích.


 

A tady jsou  výsledky:

III. Kategorie: žáci 4. – 6. tříd základních škol

1. Jakub Trenz, ZŠ Ořechov
2. Šimon Tretera, ZŠ Třebíč
3. Aneta Indráková, ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice

Nabídka

Možnosti

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice, příspěvková organizace

Hodslavice 300

74271 Hodslavice

IČO 70646015