Tisk
PDF

Dětský čin roku 2012

Napsal uživatel Holubová Martina - 29 Listopad 2012.

V Praze na Staroměstské radnici se dnes slavnostně vyhlašovaly výsledky osmého ročníku celorepublikového projektu Dětský čin roku. Dětské hrdinské skutky byly rozděleny do sedmi soutěžních kategorií. Vítězové získali kromě věcných dárků, diplomů a šeku na pomůcky pro školu také voucher na letecký simulátor iPILOT a na vyjížďku na koni.

Už víte proč dnes David Bartoň z 9. třídy chyběl ve škole?

Stal se vítězem v kategorii Pomoc v rodině!!! Gratulujeme!!!

Reprízu z živého vysílání najdete zde (asi od 12min 38s)

 

 

 

Slavnostní vyhlášení moderoval Aleš Háma, čestný předseda nadačního fondu Dětského činu roku. Vítězové divákům přečetli své příběhy spolu se svými patrony, mezi kterými nechyběl herec Jan Révai, patron kategorie Záchrana lidského života, herečka Jitka Čvančarová, patronka kategorie Pomoc v rodině, zpěvák Zbyněk Drda, patron kategorie Pomoc jiným dětem, herečka a zpěvačka Petra Černocká, patronka kategorie Pomoc přírodě, vícenásobný paralympionik a mistr světa v cyklistice Jiří Ježek, patron kategorie Pomoc ostatním lidem, herečka Zora Jandová, patronka kategorie Dobrý nápad a Jakub Kohák, patron kategorie Pomoc n@ netu.

 

Byl to úžasný zážitek, který byste se neměli nechat v dalším ročníku ujít!

Pokud si chcete přečíst příběhy, které zvítězily, najdete je zde.

Nabídka

Možnosti

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice, příspěvková organizace

Hodslavice 300

74271 Hodslavice

IČO 70646015