Tisk
PDF

Přírodovědný klokan

Napsal uživatel Kulíšková Alena - 29 Říjen 2012.

Soutěž Přírodovědný klokan vznikla v roce 2006. Pořadatelem soutěže je Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého v Olomouci ve spolupráci s Pedagogickou fakultou UP v Olomouci.  Jedná se o korespondenční soutěž, kdy žáci z 8. a 9. třídy porovnávají své znalosti z oblasti přírodních věd.

V testu se 24 otázkami ze zeměpisu, fyziky, matematiky, chemie, přírodopisu a logického úsudku prokázalo své vědomosti 19 žáků naší školy. Nejvyššího počtu bodů dosáhla žákyně 9. třídy Klára Horáková, s 92 body dosáhla pěkné úspěšnosti 77%. Celostátní výsledky ještě nejsou zveřejněny, budeme vás později informovat.

Nabídka

Možnosti

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice, příspěvková organizace

Hodslavice 300

74271 Hodslavice

IČO 70646015