Tisk
PDF

Mezinárodní soutěž dětí v zahradnických dovednostech

Napsal uživatel Kulíšková Alena - 21 Říjen 2012.

Adéla i Michal se mohli usmívat i po soutěži...

Ostrava, Černá louka 5. 10. 2012

Na mezinárodní soutěži v zahradnických dovednostech Adéla v testu a poznávačce ztratila jediný bod a umístila se na krásném 6. místě, Michal byl 12.

Své vědomosti i dovednosti poměřovali naši žáci s 28 soutěžícími z ČR, Polska a Slovenska.  Znalosti prokazovali v testu, který měl 40 otázek. Adéla získala 39 bodů a Michal 28, určování semínek a rostlin Adéla splnila na 100%, Michal na 80%. Body naši reprezentanti ztratili při aranžování živých květů. Můžete však sami posoudit, jak se jim práce povedla. Hodnocení v této části bylo 50 bodů a Áďa získala 27, Michal 30.

Naši deváťáci vzorně reprezentovali Hodslavice i okres Nový Jičín a patří jim velký dík.

 

Nabídka

Možnosti

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice, příspěvková organizace

Hodslavice 300

74271 Hodslavice

IČO 70646015