Tisk
PDF

Vybavení učebny - únor 2012

Hodslavice 27. 2. 2012

 

Věc:  Vybavení učebny

Dodávka 15 ks školních stavitelných lavic včetně židlí (1 lavice 2ks židlí).

 

Specifikace:

Nákup 15 ks pracovních stolů (kovová konstrukce), 30 ks židlí do učebny (v žádném případě nenabízejte plastové židle!), 1 ks stolu pro učitele (katedra s úložným prostorem) a 1 ks kancelářského křesla (židle) s nosností min. 120 kg. Nábytek musí být nový s min. 2letou záruční dobou. Veškerý nábytek musí být opatřen ochrannou folií k ochraně před poškozením při dopravě. Kontrola kvality a úplnosti dodávky bude provedena při převzetí.

V celkové ceně musí být zahrnuty veškeré náklady dodavatele spojené s dodáním zboží na místo určení (doprava, balné, recyklační poplatky, apod.)

Prosím o cenu s DPH, fotografie nabízeného nábytku, termín dodání a záruční dobu. Nabídky prosím do 15. 3.2012 do 12.00 hodin na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Věc:  Vybavení učebny

Dodávka 30 ks školních jednomístných stavitelných lavic včetně židlí (1 lavice 1ks židlí).

 

Specifikace:

Nákup 30 ks pracovních stolů (kovová konstrukce), 30 ks židlí do učebny (v žádném případě nenabízejte plastové židle!), 1 ks stolu pro učitele (katedra s úložným prostorem) a 1 ks kancelářského křesla (židle) s nosností min. 120 kg. Nábytek musí být nový s min. 2letou záruční dobou. Veškerý nábytek musí být opatřen ochrannou folií k ochraně před poškozením při dopravě. Kontrola kvality a úplnosti dodávky bude provedena při převzetí.

V celkové ceně musí být zahrnuty veškeré náklady dodavatele spojené s dodáním zboží na místo určení (doprava, balné, recyklační poplatky, apod.)

Prosím o cenu s DPH, fotografie nabízeného nábytku, termín dodání a záruční dobu. Nabídky prosím do 15. 3.2012 do 12.00 hodin na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Nabídka

Možnosti

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice, příspěvková organizace

Hodslavice 300

74271 Hodslavice

IČO 70646015