Tisk
PDF

Úspěch našich žáků na 17. ročníku okresního finále přespolního běhu

Napsal uživatel Kulíšková Alena - 09 Říjen 2011.

Ve čtvrtek 6. října se na běžeckých tratích ve Frenštátu na Horečkách sešlo na 400 mladých běžců ze základních a středních škol okresu Nový Jičín, aby v 6 kategoriích změřilo své síly v okresním finále přespolního běhu.

Také naše škola měla své zástupce ve všech 4 kategoriích určených žákům ZŠ a 10 chlapců a 10 děvčat ze 7. až 9. třídy se nemusí za své výsledky vůbec stydět. Ba naopak. Dokázali jsme, že bez obav můžeme poměřovat své běžecké síly i s velkými městskými školami.

A jakých výsledků naši běžci dosáhli? Družstvo mladších děvčat – Markéta Kolečková, Klára Vahalíková, Barbora Bartoňová, Anna Hutyrová a Michaela Kovářová se umístilo na 12. místě. Kluci – Ondřej Horák, Libor Toman, Tomáš Kovář, Jan Tyml a Lukáš Bartoň byli 14. Starší dívky – Nela Vránová, Gabriela Fojtíková, Klára Horáková, Lucie Bartončíková a Andrea Krumpolcová byly 11. a tým starších kluků Dominik Mareš, Tomáš Kučera, Martin Dulák, Denis Mička a Dominik Černoch byli 9. Všem jmenovaným děkujeme za reprezentaci školy.

A při závěrečném vyhlašování výsledků jsme všichni skandovali a radovali se z výborného umístění v soutěži jednotlivců. Ondřej Horák, žák 7. třídy, stál na pomyslné bedně, aby za znění tónu písně Freddyho Mercuryho We are The Champions si vychutnával úžasné 3. místo v kategorii mladších hochů.

Ondřeji děkujeme za vynikající reprezentaci školy a držíme palce do dalších nejen běžeckých úspěchů.

Fotografie zde

Nabídka

Možnosti

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice, příspěvková organizace

Hodslavice 300

74271 Hodslavice

IČO 70646015