Tisk
PDF

Škola v přírodě

Napsal uživatel Holubová Martina - 01 Duben 2019.

Vážení zákonní zástupci,

blíží se termín avizované Školy v přírodě. Vzdělávací program je určen pro všechny žáky 1. – 9. třídy a může být pro nás MALOU CESTOU DO PRAVĚKU.

 

Co žáky bude čekat?

Pobyt v příjemném prostředí Moravského krasu, v rekreačním zařízení Vyhlídka Češkovice - Blansko. Nové informace z oblasti ekologické výchovy, bádání v terénu a ukázky rybaření, exkurze u větrné elektrárny, v Býčí skále, prohlídky jeskyně Balcarka, Punkevní jeskyně s plavbou v lodičkách, návštěva interaktivní výstavy ve Skalním mlýně a určitě spoustu zábavy a zajímavých úkolů.

Co se žáci naučí?

Jaké jsou rozdíly v oblastech nám známých – CHKO Beskydy a CHKO Moravský kras. Také zvládnutí samostatnosti, zodpovědnosti, spolupráce, naslouchání a bádáni – dovednosti, které jsou důležité pro život.

Kolik to bude stát?

Předpokládané náklady na pobyt, stravu (5x denně + pitný režim), dopravu, vstupy a program jsou asi 3 500,- Kč. Vedení školy získalo díky projektu Ozdravné pobyty ze SFŽP finanční prostředky, takže cena pobytu Vašeho dítěte bude jen 1 750,- Kč.

 

Tentokrát však nepojedeme všichni společně. Kapacita ubytování nám toto neumožní. Pojedeme ve dvou termínech.

4. – 8. října 2021              - žáci třídních kolektivů 6. A, 6. B, 7. A, 7. B, 8. A, 8. B

18. – 22. října 2021          - žáci 1., 2., 3., 4., 5. třídy a 9. třídy

Přihlášky odevzdejte nejpozději do pátku 17. 9. 2021 třídním učitelům.

Úhrada platby ve výši 1 750,-Kč bude provedena bezhotovostně nejpozději do 24. 9. 2021 pod přiděleným variabilním symbolem, který vám sdělí TU.

Nabídka

Možnosti

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice, příspěvková organizace

Hodslavice 300

74271 Hodslavice

IČO 70646015