Holčičí a klučičí den

Napsal uživatel Petra Pavlíková, Helena Tisovská - 28 Leden 2019.

V měsíci lednu proběhla ve školní družině akce s názvem „Holčičí a klučičí“ odpoledne. Děvčata se sportovně oblékla, vzájemně se nalíčila a mohlo se jít tancovat. Navštívila nás bývalá žákyně naší školy Tereza Pernická, která děvčata provedla disco tancem. Taneční odpoledne pod vedením lektorky Terky se děvčatům  moc líbilo. Pro chlapce bylo připravené odpoledne plné adrenalinu a dobrodružství. Pod vedením pana Pavla Sedláře a Jana Němce z DDM Fokus byli chlapci seznámeni s technikou Nerf. Kluci byli rozděleni do dvou družstev. Měli zapůjčené pistolky s pěnovými náboji a bezpečnou formou si spolu zabojovali. Chlapci si přišli na své a plni zážitků odcházeli domů.

Velké poděkování patří slečně Terce Pernické, panu Pavlu Sedlářovi a Janu Němcovi za velkou ochotu a čas, kterou dětem věnovali. Foto zde.

<< Únor 2019 >>
182021222324