Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého

Hodslavice

Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého je škola s bohatou minulostí, aktivní současností a spokojenými dětmi.

Tisk
PDF

Finský sbor VANAJAN YOUTH CHOIR na naší škole

Napsal uživatel Pernická Renata - 30 Duben 2018.

Z finské Hämeenlinny k nám do školy zavítal smíšený sbor Vox Vanajan, který je partnerským sborem Puellae et Pueri z Nového Jičína. V programu zazněla nejen severská hudba, ale také vokální skladba  Vanajanu.

Sbormistr Vanajanu - pan Ismo Sävimäki - pro žáky 8. a 9. třídy připravil v anglickém jazyce velice zajímavou besedu. Setkání s Finy bylo pro naše žáky  jedinečným zážitkem, kde kromě nádherné hudby slyšeli i jiné evropské jazyky, především však angličtinu...... Věříme, že komunikace v anglickém jazyce motivuje naše žáky k dalšímu studiu cizích jazyků.

Děkujeme a celému sboru přejeme šťastnou cestu do Finska!

Foto zde.

RSS

Kalendář akcí

<< Říjen 2018 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  4  5  6  7
  8111314
18192021
262728
2930    

Nabídka

Fotogalerie

Možnosti

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice, příspěvková organizace

Hodslavice 300

74271 Hodslavice

IČO 70646015