Tisk
PDF

Administrativní pracovník - leden 2017

Napsal uživatel Holubová Martina - 18 Leden 2017.

Ředitelka školy vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo v oblasti administrativy (nástup ihned nebo dohodou) – úvazek 32h/týdně

Náplň práce: účetní agenda – samostatné vedení účetní jednotky, sestavování účetní uzávěrky, vedení účetních knih, správce rozpočtu, sledování a evidence finančního majetku, majetková správa, administrativní a spisový pracovník

Přihlášku do výběrového řízení a životopis (s přehledem dosud vykonávaných pracovních pozic včetně pracovní náplně a referencí) zašlete poštou či e-mailem do 29. 1. 2017 na adresu školy nebo na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Vybraní uchazeči budou pozváni emailem k osobnímu pohovoru.

Kontakty:
telefon: 556 750 140, www.zshodslavice.cz

Nabídka

Možnosti

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice, příspěvková organizace

Hodslavice 300

74271 Hodslavice

IČO 70646015