Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého

Hodslavice

Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého je škola s bohatou minulostí, aktivní současností a spokojenými dětmi.

Tisk
PDF

Projektový týden - DEN PRVNÍ

Napsal uživatel Martina Holubová, Hana Horáková - 22 Říjen 2018.

Republika slaví...My slavíme s NÍ!!!

Větší formát po kliknutí na foto.

Tisk
PDF

Pomáhám, protože chci!

Napsal uživatel Kulíšková Alena - 19 Říjen 2018.

7. ročník největšího dobrovolnického projektu pro děti a mládež v ČR – 72 hodin, do kterého se díky třídní učitelce 6. třídy Mgr. Renaty Pernické zapojila i

Tisk
PDF

Drakiáda ve školní družině

Napsal uživatel Helena Tisovská - 19 Říjen 2018.

V pátek 12. října se ve školní družině uskutečnila Drakiáda. S dětmi jsme za krásného slunečného počasí při přízni větru, vyrazily za fotbalové hřiště na kopeček a vypustily své draky do oblak. Děti si akci velmi pochvalovaly a hlavně užily.

Tisk
PDF

Dopravní hřiště - 4. třída

Napsal uživatel Gabriela Kmentová - 19 Říjen 2018.

V pondělí 15. října jsme jeli na dopravní hřiště do Nového Jičína. Jeli jsme autobusem. Cesta pěšky nám trvala 10 až 20 minut (oprava paní učitelky – asi 40 min.). Když jsme tam přišli, uvítali nás 2 policisté – Ilona a Rostislav. Ukázali nám videa, jmenovalo se to Semafórek na kole, a taky se nás ptali na otázky. Po všech videích a otázkách jsme šli ven na dopravní hřiště. Půjčili nám kola a ukázali nám, jak a kde máme jezdit. Naučili jsme se, jak správně jezdit na kole, kdy máme dát přednost a tak dále. Když jsme udělali něco špatně, tak nám na ruku napsali čárku a to znamenalo, že je to pokuta. Moc se nám to líbilo, byla to fakt velká sranda! A na další dopravní hřiště pojedeme až na jaře.

Johanka Bartoňová, 4. třída

V pondělí 15. října jsme jeli na dopravní hřiště do Nového Jičína. U nákupního střediska jsme nastoupili do autobusu, který nás dovezl do Nového Jičína. Pak jsme šli pěšky na dopravní hřiště, které se nachází v ZŠ Dlouhá. Nejdříve jsme se učili v učebně o bezpečnosti na kole a potom jsme si to šli zkusit na dopravní hřiště. Nejdříve jsme dělali veliké chyby, ale pak jsme se zlepšili. Pak jsme si sbalili věci a pospíchali na autobus do Hodslavic. Vyfotili jsme se v přírodě za Fojtovou stodolou. Pak už zbývala jen cesta ke škole a dobrý oběd nakonec.

Jiří Hutyra, 4. třída

Kalendář akcí

<< Únor 2019 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  6  7  8  910
111314151617
182021222324
252728   

Nabídka

Fotogalerie

Možnosti

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice, příspěvková organizace

Hodslavice 300

74271 Hodslavice

IČO 70646015