Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého

Hodslavice

Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého je škola s bohatou minulostí, aktivní současností a spokojenými dětmi.

Tisk
PDF

Přírodohraní

Napsal uživatel Kulíšková Alena - 13 Duben 2018.

4. 4. 2018 tři žáci sedmé třídy - Zuzka Mičulková, Vojtěch Martinek a Adam Churavý navštívili Střední školu technickou a zemědělskou v Novém Jičíně. Žáci střední školy si pro nás připravili šest stanovišť, kde jsme měli plnit zajímavé úkoly, hry a zvláštní pokusy. V každém stanovišti jsme si vyzkoušeli něco jiného. Dozvěděli jsme se spoustu nových a zajímavých informací, které se nám určitě budou hodit, např. co je to Pascalův zákon a jak funguje nebo jak se pracuje s GPS. Nejvíce se nám líbilo stanoviště fyziky, protože tam byl příjemný učitel a vše nám pečlivě a srozumitelně vysvětlil. Po projití všech stanovišť jsme ještě vytvořili prezentaci, kde jsme měli shrnout jedno stanoviště, které jsme si vylosovali. Nakonec jsme dostali zaslouženou odměnu a odešli jsme s úsměvem na líčku. Bylo to velmi krásně strávené dopoledne

Zuzana Mičulková, žákyně 7.třídy

Foto: 

Tisk
PDF

Zápis do 1. třídy

Napsal uživatel Martina Holubová, Hana Horáková - 17 Duben 2018.

Žádosti:

Tisk
PDF

Den naruby

Napsal uživatel Martina Holubová, Hana Horáková - 11 Duben 2018.

Kdy proběhl DEN NARUBY?

28. 3. při příležitosti Dne učitelů

Co je to DEN NARUBY?

No to žáci učí...

A co dělali v tento den učitelé?

Učitelé se stali žáky...

Však se podívejte:

Tisk
PDF

Projekt ŠKOLA VOLÁ

Napsal uživatel Administrator - 09 Duben 2018.

Projekt ŠKOLA VOLÁ

Na naší škole byl ve čtvrtek 5. dubna 2018 ukončen projekt pro předškolní děti "ŠKOLA VOLÁ". Budoucí prvňáčci se 3 krát sešli s učitelkami 1. stupně ZŠ - Mgr. Gabrielou Mičkovou, která rozvíjela u dětí jemnou i hrubou motoriku a správné držení tužky, Mgr. Hedou Kučerovou, která se zaměřila na rozvoj jazykových a komunikačních dovedností a Mgr. Evou Hegarovou, která se věnovala rozvoji matematických představ.

Při závěrečném čtvrtém setkání se rodiče mohli inspirovat, jak tyto oblasti u svého dítěte dál rozvíjet a tím mu usnadnit přechod z mateřské školy do 1. třídy základní školy. Na památku si děti odnesly DVD s fotkami (viz. web školy), složku se svými výstupy a sladkým překvapením.

Tak v září nashledanou!

Mgr. Gabriela Mičková, Mgr. Heda Kučerová, Mgr. Eva Hegarová

Foto zde.

Kalendář akcí

<< Září 2018 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
13141516
1719202223
2627282930

Nabídka

Fotogalerie

Možnosti

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice, příspěvková organizace

Hodslavice 300

74271 Hodslavice

IČO 70646015