Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého

Hodslavice

Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého je škola s bohatou minulostí, aktivní současností a spokojenými dětmi.

Tisk
PDF

2. turnaj v miniházené

Napsal uživatel Radka Ondřejíková - 19 Prosinec 2017.

V úterý 12. 12. 2017 se rozehrál druhý turnaj školní ligy základek v miniházené. V něm nastoupily i naše dvě družstva z Hodslavic. A nebyl to vůbec špatný turnaj. Obě družstva si oproti předchozímu turnaji vylepšila svá umístění. Družstvo Hodslavice 1 skončily na 2. místě, družstvo Hodslavice 2 na 4. místě z pěti přihlášených týmů a připsaly si tak další důležité body do celkové tabulky. Ve druhém pololetí čekají na naše páťáky další dva turnaje. Budeme jim držet pěsti!

Foto zde.

Tisk
PDF

Florbal Cup starších chlapců

Napsal uživatel Viktor Petrskovský - 19 Prosinec 2017.

Další pěkné umístění v okrskovém kole Florbal Cupu přivezli také starší chlapci. Ti odjeli odehrát svá utkání do Kopřivnice. A tam na ně čekala těžká konkurence v podobě tří kopřivnických škol, známé svou kvalitou právě v odvětví florbalu. Školy ze Starého Jičína a Frenštátu p. R. se z turnaje odhlásily. Všechna utkání byla velice těžká, ale kluci statečně bojovali. V prvních dvou utkáních se jim však nevedlo, trápilo je neproměňování i zcela vyložených šancí. Obě nakonec prohráli.

Do posledního utkání tak šli s jasným cílem – skončit na bedně a pomyslnou bramborovou medaili přenechat třetí kopřivnické škole. Což se jim nakonec podařilo. Střelecká smůla se protrhla a dvě pěkné branky kluky uklidnily. Soupeř sice stačil snížit, ale vítězství 2:1 si již nenechali vzít. Hochům patří veliké poděkování za předvedený výkon!

Tisk
PDF

Postup mladších chlapců do okresního finále ve florbalu!

Napsal uživatel Viktor Petrskovský - 10 Prosinec 2017.

Krásný úspěch si v pátek 8. 12. 2017 připsali mladší chlapci (Dragon J., Janyška P., Hrdina O., David M., Vyhlídal V., Blabla D., Vrána R., Mroček L., Bartoň Jan), kteří se zúčastnili prvního kola Florbal Cupu. V něm totiž postoupili do okresního finále! Ale cesta to nebyla lehká. Foto zde.

V prvním zápase nastoupili

Tisk
PDF

Nestihli jste k nám přijít? To je škoda...

Napsal uživatel Administrator - 06 Prosinec 2017.

Kalendář akcí

<< Duben 2018 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  7  8
  911131415
1718202122
242829
      

Nabídka

Fotogalerie

Možnosti

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice, příspěvková organizace

Hodslavice 300

74271 Hodslavice

IČO 70646015